Dziękuję za wspólnie spędzone lata.

Pragnę poinformować wszystkich ZNAJOMYCH naszego „Promyczka”, że zaczynam nowy etap życia. Od 01 września 2018 roku będę opłacana przez ZUS. Decyzja o przejściu na emeryturę nie była dla mnie łatwa. Pracy pedagogicznej poświęciłam 39 lat swojego życia. 37 lat przepracowałam dla Gminy Mikołajki: w tym czasie założyłam Przedszkole Zakładowe w Woźnicach, przeniosłam Przedszkole Miejskie w Mikołajkach z ulicy M. Kajki na ulicę Łabędzią, założyłam Żłobek „Promyk” w Mikołajkach.
Dziękuję mojej przełożonej pani dyrektor Bożenie Krupińskiej za okazywane mi zaufanie, życzliwość i chęć wspólnego rozwiązywania problemów. Panu burmistrzowi Piotrowi Jakubowskiemu dziękuję za daną mi szansę udziału w podnoszeniu poziomu edukacji przedszkolnej w naszej gminie. Pracownicom przedszkola i żłobka dziękuję za wspieranie w realizowaniu naszych wspólnych zadań na rzecz rozwoju naszych podopiecznych. Rodzicom dzieci uczęszczających do obu placówek dziękuję za cenne uwagi i okazywaną mi życzliwość i zrozumienie.
WSZYSTKIM MOIM WYCHOWANKOM dziękuję za to, że dane mi było WAS spotkać. Na zawsze będziecie w mojej pamięci.

Nauczyciel, dyrektor, człowiek- Alina Zawitowska.
Komunikat 2018-06-28, 13:32 | autor: Alina Zawitowska