Nabór dzieci do przedszkola

Uruchamiamy nabór dzieci do żłobka i przedszkola na rok szkolny 2018/2019 .Od 02 stycznia 2018 do 15 marca 2018 roku przyjmujemy Karty zgłoszeń kandydatów ubiegających się o przyjęcie do żłobka i przedszkola.
Zachęcamy zainteresowanych rodziców wraz z dziećmi do odwiedzenia naszych placówek każdego dnia w godzinach od 10.00 do 11.00.
Przedszkole nasze jest znane z bogatej oferty edukacyjnej i kompetentnej, wykwalifikowanej, doświadczonej kadry pedagogicznej. W żłobku zatrudniamy wykwalifikowane opiekunki, które cieszą się zaufaniem rodziców pozostawiających swoje pociechy pod naszą opieką.
Placówki są nowocześnie wyposażone, pomieszczenia i plac zabaw są kolorowe, dostosowane do potrzeb małych dzieci i zapewniają naszym wychowankom pełne bezpieczeństwo.
Kładziemy duży nacisk na edukację zdrowotną i ekologiczną naszych dzieci, dbamy o ich zdrowie fizyczne, zapewniamy im zdrowe wyżywienie. Wspólnie z rodzicami uczymy dzieci dbania o środowisko przez systematyczną segregację odpadów.
Zapewniamy naszym dzieciom nieodpłatny udział w: zajęciach języka angielskiego, terapii logopedycznej i pedagogicznej, teatrzykach.
Wdrażana przez nas oferta edukacyjna zapewnia naszym wychowankom prawidłowe przygotowanie do podjęcia obowiązku szkolnego.
Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola i do żłobka do pobrania w sekretariacie przedszkola lub na tej w stronie: Komunikaty- Nabór dzieci na rok szkolny 2018/2019.