Kadra żłobka i przedszkola w roku szk. 2017/18

Dyrektor Zespołu Oświatowego - mgr Bożena Krupińska
Wicedyrektor Zespołu Oświatowego ds przedszkola - mgr Alina Zawitowska
Grupa "Biedronki"- nauczycielki: Agata Kiśluk, Justyna Zajkowska, asystentka nauczyciela- Magdalena Siurnicka
Grupa "Stokrotki" - nauczycielki:Agata Czaplińska, Danuta Kulita, Alina Zawitowska. Asystentka nauczyciela Agnieszka Borowa.
Grupa "Rybki" - nauczycielki:Urszula Łuksza, Grażyna Stępień. Asystentka nauczyciela Magdalena Poździał
Grupa "Pszczółki" - nauczycielki:Dorota Rostek, Justyna Zajkowska, Asystentka nauczyciela-Małgorzata Kędzierska.
Grupa "Sówki" - nauczycielki: Hanna Zielaskiewicz, Grażyna Stępień. Asystentka nauczyciela - Katarzyna Orzoł.
Grupa " Żabki" - nauczycielki: Agnieszka Orlowska, Danuta Kulita. Asystentka nauczyciela- Marta Gnatkowska.
Religia; mgr Jolanta Kurowska
Terapia logopedyczna: Renata Grunwald, Hanna Zielaskiewicz
Terapia pedagogiczna: Urszula Łuksza, Hanna Zielaskiewicz.
Gimnastyka korekcyjna: Alina Zawitowska
Język angielski: Katarzyna Brodowska.
Sprzątaczka: Mariola Ropiak.

Żłobek Samorządowy "Promyk"
Grupa "Żabki" - Starsza opiekunka Sylwia Murach, opiekunka Aleksandra Wawrzynowicz.
Grupa "Pszczółki" - starsza opiekunka Magdalena Olender, opiekunka Justyna Obzejta.
Sprzątaczka: Hanna Fydrych
Sprzątączka- Hanna Fydrych